«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес аудандық мәслихат хатшысы мен депутаттардың өз сайлаушылары алдындағы есеп беру К Е С Т Е С І

БЕКІТЕМІН

Аудандық мәслихаттың хатшысы

 ______________Н.Қойбағаров

                                                                                                                                                «      »   _________ 2017 жыл

 

«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы»

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы  Заңына сәйкес аудандық мәслихат хатшысы мен

депутаттардың өз сайлаушылары  алдындағы есеп беру

  К Е С Т Е С І

 

Қала, ауылдық округ атауы

 Кездесуге қатысатын депутаттар

Өтетін күні

Өтетін уақыты

Елді мекендер

Мекеме ғимараты

Кездесуді өткізуге  жауапты

қызметкер

1

Қаратөбе

 Р.Сайлауұлы

 

 

 

Н.Қойбағаров

17.01.2017

17.01.2017

17.01.2017

17.01.2017

24.01.2017

10.00

12.00

14.00

16.00

11.00

Төңкеріс ауылы

Балдыберек ауылы

Қостөбе ауылы

Майбұлақ ауылы

Қаратөбе ауылы

Төңкеріс орта мектебі

Балдыберек орта мектебі

Қостөбе орта мектебі

Майбұлақ орта мектебі

Қаратөбе  орта мектебі

Ж.Жолдасбеков

 

 

 

Б.Кемелов

2

Тасарық

Д.Айтбаев

Р.Сайлауұлы

 

Н.Қойбағаров

17.01.2017

17.01.2017

17.01.2017

24.01.2017

10.00

12.00

14.00

15.00

Оңтүстік ауылы

Ханарық ауылы

Жамбыл ауылы

Тасарық ауылы

Оңтүстік бастауыш мектебі

Ханарық орта мектебі

Жамбыл ауылдық клубы

Тасарық ауылдық клубы

М.Дүйсебаев

 

 

Б.Кемелов

3

Қоғалы

 Д.Айтбаев

 

Н.Қойбағаров

17.01.2017

17.01.2017

25.01.2017

10.00

12.00

11.00

Ұзынарық ауылы

Алшалы ауылы

Диханкөл ауылы

Қ.Байболов ат. орта мектеп

Алшалы орта мектебі

Диханкөл ауылдық клубы

Ж.Опышев

 

А.Сүттібаев

4

Қасқасу

Т.Манкеев

 

 

 

Н.Қойбағаров

17.01.2017

17.01.2017

 

17.01.2017

25.01.2017

10.00

12.00

 

14.00

15.00

Кеңесарық ауылы

Жоғарғы Қасқасу ауылы

Керегетас ауылы

Қасқасу ауылы

Кеңесарық орта мектебі

Қасқасу орта мектебі

 

Керегетас орта мектебі

Қасқасу мәдениет үйі

О.Жанқалов

 

 

 

А.Сүттібаев

5

Аққұм

 Е.Бектұрғанов

М.Жұмабаев

Н.Қойбағаров

18.01.2017

18.01.2017

26.01.2017 

10.00

12.00

11. 00

Аққұм ауылы

Жаңаұйым ауылы

Момынай ауылы

Қ.Тыныбеков ат. орта мектеп

Жаңаұйым орта мектебі

Момынай  орта мектебі

З.Сарыпбекова

 

П.Байменова

6

Алатау

 Т.Манкеев

Х.Әшірбеков

 

Н.Қойбағаров

18.01.2017

18.01.2017

18.01.2017

26.01.2017

10.00

12.00

14.00

15.00

Нысанбек ауылы

Алатау ауылы

 Екпінді ауылы

Қайнар ауылы

Нысанбек орта мектебі

Алатау орта мектебі

Екпінді орта мектебі

Қайнар ауылдық клубы

 Б.Ешімбетов

 

 

П.Байменова

7

Жоғарғы Ақсу

 Д.Айтбаев

Н.Қойбағаров

18.01.2017

27.01.2017 

10.00

11.00

Мәдени ауылы

Сарқырама  ауылы

Мәдени ауылдық клубы

Сарқырама мәдениет үйі

Ә.Сихымбаев

П.Байменова

8

Зертас

 Е.Бектұрғанов

Н.Қойбағаров

18.01.2017

27.01.2017

12.00

15.00

Шомшақты ауылы

Зертас ауылы

Шомшақты орта мектебі

Зертас мәдениет үйі

 Е.Сапаров

П.Байменова

9

 Көксәйек

М.Ермаханбетова

Ә.Ақтаев

Н.Қойбағаров

19.01.2017

19.01.2017

31.01.2017

10.00

12.00

11.00

Көксәйек ауылы

Қазақстан ауылы

Көксәйек ауылы

№9 кәсіптік лицей

Қазақстан орта мектебі

Жеңіс мәдениет үйі

 Б.Әділбеков

 

А.Сүттібаев

10

 Киелітас

 Ә.Әмірәлиев

К.Османов

Н.Қойбағаров

19.01.2017

19.01.2017

31.01.2017

10.00

14.00

15.00

Киелітас ауылы

Сұлтан Рабат ауылы

Достық ауылы

М.Әуезов ат. орта мектеп

Сұлтан Рабат орта мектебі

Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектебі

 Б.Төребеков

 

А.Сүттібаев

11

Бірінші Мамыр

Е.Майлыбаев

Қ.Қансейтов

 

 

 

 

Н.Қойбағаров

19.01.2017

19.01.2017

19.01.2017

20.01.2017

20.01.2017

20.01.2017

01.02.2017

10.00

12.00

14.00

10.00

12.00

14.00

11.00

Алғабас ауылы

Тағайна ауылы

Қамшақ ауылы

Ынтымақ ауылы

Бейнеткеш ауылы

Жаңажол ауылы

Бірінші Мамыр ауылы

Алғабас орта мектебі

Тағайна орта мектебі

Әль-Фараби ат. орта мектеп

Ынтымақ орта мектебі

Бейнеткеш ауылдық клубы

Жаңажол орта мектебі

Бірінші  Мамыр  мәдениет үйі

 Ж.Шалғынбаев

 

 

 

 

 

Б.Кемелов

12

Кемеқалған  

С.Құлманов

 

 

Н.Қойбағаров

20.01.2017

20.01.2017

20.01.2017

01.02.2017

10.00

12.00

15.00

15.00

Ақбастау ауылы

Ұйымшыл ауылы

Қаратөбе ауылы

Әңгірата ауылы

Ақбастау орта мектебі

Ұйымшыл орта мектебі

Қаратөбе негізгі мектебі

Қазығұрт орта мектебі  

 С.Құлманов

 

 

Б.Кемелов

13

Леңгер қаласы

Ж. Нышанов Қ.Татыбаев  

Н. Құлышев

М.Жұмабаев

Ә.Әмірәлиев

Н.Қойбағаров

20.01.2017

 

 

 

 

02.02.2017  

10.00

 

 

 

 

11.00

Ленгер қаласы

 

 

 

 

Ленгер қаласы

Аудандық білім бөлімінің мәжіліс залы

 

 

 

№8 кәсіптік лицей

С.Байымбетов

 

 

 

 

А.Абдрахманов

 

Мәслихат аппаратының басшысы                                                                           А.Абдрахманов