16.01.2019

Төлеби аудандық аумақтық және учаскелік сайлау комиссияларының құрамы

Аумақтық сайлау комиссиясы:

Орталығы – аудандық Мәдениет үйі,  Леңгер қаласы

1. Суттибаев Оралбай Усипбайулы, Төлеби аудандық ветеринария бөлімінің басшысы,  «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Кулманов Сейдуалы Алпысович, аудан әкімі аппаратының бас инспекторы,  «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Беглаш Нұрдәулет Айбекұлы, аудандық экономика және қаржы бөлімінің маманы, Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия хатшысы.

4. Мелдебеков Марат Серғалиұлы, «Төлеби ауданының ветеринарлық қызметі» МКК директоры, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия мүшесі.

5. Қыпшақов Қайрат Саматович, Төлеби аудандық жастар орталығының директоры, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі.

6. Курбанова Гульнар Шералиевна, Қазығұрт орта мектебінің директоры, Қазақстан социал-демократиялық «Ауыл» партиясының өкілі, комиссия мүшесі.

7. Рустенбек Гулзинат Мекенбайқызы, аудандық білім бөлімінің әдіскері,  Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағы қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия мүшесі. 

 

Учаскелік сайлау комиссиялары:

№725  Таскешу  сайлау учаскесі

Орталығы –  «Бірлік» ЖШС ғимараты.

1. Сугурбекова Галия  Нуралықызы, Таскешу бастауыш мектебінің  меңгерушісі,  «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Түймебеков Даурен Ибраевич,  №3 П.Тәжібаева атындағы жалпы орта мектеп директорының оқу ісі жөніндегі орынбасары, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Назымбет  Раушан  Шайзатқызы,  Таскешу бастауыш мектебінің  мұғалімі,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Курбанбеков Туранбек Исралиулы, Бірлік ГКП «Оңтүстік жолдарының» жұмысшысы,  Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі.           

5.Талханбаева Айзада Серіккызы, «Мейіржан» балабақшасының мұғалімі, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі.           

6.  Абдрахманова  Орынкул  Жумадилкызы,  «Ленгір су»  мекемесінің  есепшісі, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағы қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия мүшесі. 

7.  Жалбиев Жасұлан Жамбылұлы, Таскешу бастауыш мектебінің шаруашылық меңгерушісі, Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№726  №8  Колледж  сайлау учаскесі

Орталығы –  №8 Колледж  ғимараты.

1.  Естаев  Алмас Койшыбаевич,  №8 колледж директорының орынбасары, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Ижанова Калима Клыштурдыкызы, П.Тәжібаев атындағы №3 мектептің директоры,  «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Байдуйсенова Индира Камалхановна, №8 колледждің мұғалімі, Қазақстанның  Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Ешенкулов Керимхан Байгулович, №8 колледжінің кадр бөлімінің меңгерушісі,  Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Досполов Алипбек Арапбекович, №8 колледжінің өндірістік шебері, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

6. Давлетов Нуржан Серикович, жеке кәсіпкер, Қазақстан Республикасының  жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағының өкілі, комиссия мүшесі. 

7.  Дуйсебаева Айнур Ирсалиевна,  П.Тәжібаев атындағы №3 мектептің тәлімгері, «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия мүшесі. 

8.  Қожанова Бағила Кайратовна, П.Тәжібаев атындағы №3 мектептің лаборанты,  «SENIM» денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподақ одағы» Республикалық қоғамдық бірлестігінің Түркістан облыстық филиалының өкілі, комиссия мүшесі. 

9. Нигай  Галина Алексеевна, аудандық кітапхана қызметкері, Мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№727   №1 мектеп гимназия сайлау  учаскесі

Орталығы – №1 мектеп гимназиясы.

1.  Жалбиева Дариха Удербайқызы, №1 мектеп гимназиясы шаруашылық меңгерушісі,  «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Тезекова Назира Байжанқызы, №1 мектеп гимназияның директоры, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3.  Мырзакеримова  Клара  Рыскулбекқызы, №1 мектеп гимназия директорының  орынбасары, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4.  Оспанова Карлыгаш Тастемировна, «Қарлығаш» балабақшасының тәрбиешісі,  Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Жиембаев Әшім Шарипбайулы, №6 мектептің мұғалімі, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

6. Орманова  Гулбану  Есболатқызы, №2  «Қарлығаш»  балабақшасының тәрбиешісі,  Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағының өкілі, комиссия мүшесі. 

7. Абуова Акмарал Балыққызы, №2 «Қарлығаш» балабақшасының тәрбиешісі, «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№728   1- мөлтек аудан  сайлау  учаскесі

Орталығы –  1-мөлтек аудан 1/13 үй

1.  Мусабаева Сарсенкул  Шегирбайкызы, Зағиптар қоғамының кітапханашысы,  Нұр Отан партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Рысбекова  Алия Артықбайқызы, «Төлеби мүгедек балдарды оңалту орталығының» директоры, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, , комиссия төрағасының орынбасары.

3. Шакуов Бахыт Бимырзаұлы, жастар  орталығының инспекторы, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Урынбаева Нурсулу Жанибековна, «Қазақ соқырлар қоғамының» менеджері, Қазақстанның  «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Джамалбекова Назира Абдуалыевна, Төлеби мүгедек балдарды оңалту орталығының әлеуметк маманы, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

6. Кемешова Балқия Абуқызы, «Балдаурен» балабақша қызметкері, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағының өкілі, комиссия мүшесі. 

7. Сапенбаева Жанна Ибрашқызы, «Ұлы Төлеби» балабақшасының тәрбиешісі», «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№729    Аудандық кітапхана  сайлау  учаскесі

Орталығы –  аудандық кітапхана  ғимараты.

1. Шишкина  Светлана  Викторовна, Орталық кітапхананың директоры, Нұр Отан партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Тасмурзаева Асия Турдиевна,  Орталық кітапхананың қызметкері, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3.  Ахметова Гульнар Сардарбековна,  Орталық кітапхананың қызметкері, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4.  Жетибаев Бегалы Копбайулы, «Алина» балабақшасының қарауылы, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Жаксыбаев Усупхан Сейтханулы, №1 мектеп гимназияның мұғалімі, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

6.  Булекбаева Жанар Ақбердіқызы, «Алина» бала бақшасының меңгерушісі,  Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағының өкілі, комиссия мүшесі. 

7.  Куралбаева Дильбара Усеровна, «Алина» балабақшасының тәрбиешісі, «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№730   №5 мектеп гимназия  сайлау учаскесі

Орталығы – №5 мектеп гимназиясы.

1.  Тургунов Мусабек Валиханулы, №5 мектеп гимназияның мұғалімі, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2.  Бородина  Светлана Игоревна, №5 мектеп гимназияның директоры, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3.  Цвор  Евгений Дмитриевич, №5 мектеп гимназияның мұғалімі, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4.  Шемирбаева Дамен Пармановна, №3 «Балдаурен» балабақшасының тәрбиешісі,  Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Ибраева Айсафар Сайлауқызы, жұмыспен қамту орталығының маманы, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі.  6. Васильчук Владимир Игоревич, «Балдаурен» балабақшасының қарауылы, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағының өкілі, комиссия мүшесі. 

7. Ахметова Гульмира Маратовна, №3 «Балдаурен» балабақшасының медбикесі, «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№731    Аудандық мәдениет үйі  сайлау   учаскесі

Орталығы –  аудандық мәдениет үйі.

1. Маймакова Жанат Меирбеккызы,  №2 Ш.Уәлиханов атындағы жалпы орта мектептің  директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Сугурбекова Гульнур Джаксылыккызы, №2 Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектеп директорының орынбасары, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Ералиева Қалдыкул,  №2 Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектептің мұғалімі,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Тургунбекова Акмарала Есиркепкызы, №4 «Бәйшешек» балабақшасының  меңгерушісі, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Жалбиев Жамбыл Ментайулы, №2 Ш.Уалиханов атындағы жалпы орта мектеп директорының шаруашылық ісі жөніндегі орынбасары,  «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

6. Кадырбекова Гулназ Азимханкызы, аудандық оқушылар үйінің әдіскері, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағы  қоғамдық бірлестігінің  өкілі, комиссия мүшесі. 

7. Алдабергенова  Гульнар Окаповна, аудандық оқушылар үйінің директоры, «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия мүшесі. 

8. Жартаева Акбопе Нуржанкызы, «Балдаурен» балабақшасының меңгерушісі, «SENIM» денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподақ одағы» Республикалық қоғамдық бірлестігінің Түркістан облыстық филиалының өкілі, комиссия мүшесі.

9. Ешимбетова Айгуль Адилбековна, аудандық оқушылар үйінің есепшісі,  Мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№732  Қалалық аурухана  сайлау   учаскесі

Орталығы – қалалық аурухана ғимараты.

1. Арапбаев Олжас Касымович, Ленгер қалалық  ауруханасының дәрігері,  «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Уразбаева Орынкуль Буркутбаевна, қалалық емхананың лабаранты,  «Бірлік»  Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Амирбекова Акжан Кенжебеккызы, қалалық аурухананың медбикесі, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Шкирко Елена Сергеевна, жұмыссыз, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Татыбаева Жадыра Райсбекқызы, Каспий банктің  есепшісі, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№733   №4 жалпы орта мектеп   сайлау   учаскесі

Орталығы –   №4 жалпы орта мектебі.

1. Сандыбаева  Ләззат Туребеккызы, Қ.Сәтбаев атындағы жалпы орта мектептің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Айтуганова Зубира Кенескызы, «Құлағы нашар еститін балаларға арналған арнайы мектеп-интернаттың» директоры, Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Тургумбекова Гульзат Ерментаевна, «Мағжан» балабақшасының психологы,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Абдуллаева Нагима Ералхановна, «Тілінде ауыр кемістігі бар балаларға арналған арнайы мектеп интернатының» директоры, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Қарабаева Жанерке Бауыржановна,  «Тілінде ауыр кемістігі бар балаларға арналған арнайы мектеп интернат» директорының орынбасары,  «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

6. Айдарбекова Гулдана Керімбайқызы,  №7 жалпы орта мектеп директорының орынбасары,  Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағы  қоғамдық бірлестігінің  өкілі, комиссия мүшесі. 

7. Онгарова Сауле Сайлаукызы,  Қ.Сәтбаев атындағы  жалпы орта мектептің кіиапханашысы, «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№734   №7 жалпы орта мектеп   сайлау   учаскесі

Орталығы –   №7 жалпы орта мектебі.

1. Орынбаев Жамбыл Азимханович,  №7 жалпы орта мектептің директоры «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Абуов Серик Аманханович, №7 жалпы орта мектеп директорының орынбасары, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Нуркамытова Ақмарал Балтабайқызы, №7 жалпы орта мектеп директорының орынбасары, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Умбетова Айсулу Тулепбергенкызы, №7 жалпы орта мектеп директорының орынбасары, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Амиртаев Каиргали Анарбаевич, Халықты жұмыспен қамту орталығының  ассистенті, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

6. Аманжолова Маржан Жанысбаевна, «Мағжан» балабақшасының медбикесі,  Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағы  қоғамдық бірлестігінің  өкілі, комиссия мүшесі. 

7. Бидайбек Жанерке Нуридинкызы, «Алина» балабақшасының тәрбиешісі,  Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия мүшесі. 

8. Елікбаева Айгул Фархатқызы, «Тәй-тәй» балабақшасының меңгеруші, «SENIM» денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподақ одағы» Республикалық қоғамдық бірлестігінің Түркістан облыстық филиалының өкілі, комиссия мүшесі. 

9. Қожатаева Рахила Ермекбаевна,  «Мағжан» балабақшасының есепшісі,  Мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№735   №6 жалпы орта мектеп   сайлау   учаскесі

Орталығы –   №6 жалпы орта мектебі.

1. Мырзалы Ғалымжан Алтынбайұлы,  №6 жалпы орта мектептің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Байсеитов Жуманали Кимашович, №6 жалпы орта мектеп директорының орынбасары, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Шынасилова Саулет Абдрахманкызы, №6 жалпы орта мектептің  іс-жүргізушісі,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Қалаубаева Жанар Тоқтамысқызы, №5 мектеп гимназия директорының орынбасары, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Садыходжаева Равшан Рахимовна, «Қарлығаш» балабақшасының қызметкері,   Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

6. Бөлебаев Өмірәлі Ағабекұлы, зейнеткер, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағы  қоғамдық бірлестігінің  өкілі, комиссия мүшесі. 

7. Есиркепова Малика Шакировна, Леңгер қалалық аурухананың медбикесі, «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№736    Шахта Тоғыс   сайлау  учаскесі

Орталығы – №8 жалпы орта мектебі.

1. Доспаева Карима Убайдыллакызы, №8 жалпы орта мектеп директорының  орынбасары,  «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Мадибеков Жақсыбек Үсенұлы, № 8 жалпы орта мектеп директорының  орынбасары, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Қыстаубай  Зағира Қуатқызы, «Ленгер көмекші мектеп-интернатының» мұғалімі,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Бекбосанова ГулидаУмирбаевна, «Ленгер көмекші мектеп-интернатының» мұғалімі,  Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Кунтуова Айна Танирбергеновна, «Бағлан» балабақшасының меңгерушісі,  Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№737   Біркөлік   сайлау   учаскесі

Орталығы –  Біркөлік негізгі орта мектебі.

1. Аширбаев Азимхан Калшабекулы, Біркөлік негізгі мектебінің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Шакенов  Сейдахмет Алибекулы, «Ленгір су» МКҚК-нің инженері, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Нурмаханбетов  Султанали Алиевич, Біркөлік негізгі мектеп директорының орынбасары, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Жолсеитов Галымбек Казыханович, «Біркөлік» санатория профилакториясының қойма меңгерушісі, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Тезекбаев Гани Балтабайулы, Бәйшешек» спорттық сауықтыру кешені директорының орынбасары, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№738   Алатау  сайлау   учаскесі

Орталығы – Алатау жалпы орта мектебі.

1. Амиралиев Султан Талипулы, Алатау жалпы орта  мектебінің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Тастанов Абдымутал Жанабайулы, Алатау жалпы орта  мектеп директорының орынбасары, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Сандыбаев Дуйсенали Байдосулы, Алатау жалпы орта  мектеп директорының орынбасары, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Нускабаев Галымжан Кыдырбайулы, «Ақжол» шаруа қожалығының мүшесі,  Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Назарбеков Сабыржан Турусбекулы, жеке шаруа,  «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

6. Жолсеитов Ержан Ажмаханович, «Күншуақ» балабақшасының жүргізушісі, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағы  қоғамдық бірлестігінің  өкілі, комиссия мүшесі. 

7. Омаров Курбанали Кахарулы,  «Мақсат» шаруа қожалығының төрағасы, Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№739    Екпінді   сайлау   учаскесі

Орталығы – Екпінді жалпы орта мектебі.

1. Дилдабаев Нурмахан  Абжанович, Екпінді  жалпы орта  мектебінің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Медетов  Курмангали Муслимулы, Екпінді  жалпы орта  мектеп директорының орынбасары, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Есеналиев  Берик Нурланулы,  Екпінді  жалпы орта  мектеп директорының орынбасары, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Акылбекова Салтанат Калыкулкызы, Екпінді медициналық пунктінің медбикесі,  Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Ешимбетов Айдар Ануарбекулы,  жеке шаруа,  Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

6. Жолсейтов  Максат Ауелбекович, Фермфтор заводының жұмысшысы, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағы  қоғамдық бірлестігінің  өкілі, комиссия мүшесі. 

7. Байболатов  Берадар Хаджимуратович, жеке  шаруа,  Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№740   Қайнар   сайлау   учаскесі

Орталығы –    Қайнар  орта мектебі.

1. Ордабеков Мырзакул Аленулы, Қайнар жалпы орта мектебінің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Қылышбаев Нияз Болысулы, «Нығымет» шаруа қожалығының төрағасы,  «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Сытышев  Ертуған Сарсенбайулы, Қайнар жалпы орта мектеп директорының орынбасары, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Усипбеков Бекжан Налибаулы, «Қасиет»  өндірістік кооперативінің төрағасы, «Ақжол» шаруа қожалығының мүшесі,  Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Сытышов Жамбыл Курманбайулы, Қайнар ауылдық клубының меңгерушісі. «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№741  Нысанбек  сайлау   учаскесі

Орталығы – Нысанбек жалпы  орта мектебі.

1. Панзабеков Ерлан Туребекович, Нысанбек жалпы орта мектебінің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Есиркепов Бахыт Ермаханович, Төлеби аудандық спорт мектебінің жаттықтырушысы, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Иманбеков Нуртуган Сайлыбаевич, Нысанбек  жалпы орта мектебінің мұғалімі, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Тузельбаев Айдар Уксикбайулы, жеке шаруа, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Мусаев Аскар Есеркепулы, «Асқар» шаруа қожалығының төрағасы, Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№742 Аққұм  сайлау   учаскесі

Орталығы – Қ.Тыныбеков ат. жалпы  орта мектебі.

1. Саметов Максат Адилханович, Қ.Тыныбеков  атындағы жалпы орта мектеп директорының орынбасары, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Алиханов Сейтхан, зейнеткер, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Тныштықбаев Ескендыр  Нуралыулы, Қ.Тыныбеков  атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия хатшысы.

4. Мырзабекова Завира Калдаровна, жеке кәсіпкер, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Бектемирова Урзада Жетписовна, жұмыссыз, Ауыл» Халықтық –демократиялық  патриоттық  партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№743   Момынай сайлау   учаскесі

Орталығы – Момынай жалпы  орта мектебі.

1. Сулейменов Бауыржан Жумадилулы, № 8 жалпы орта мектептің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Байтилеуов Жандос Жаркинбаевич,  Момынай жалпы орта мектеп директорының орынбасары, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Исмайлова  Надыра Каримжанқызы,  Момынай жалпы орта мектебінің мұғалімі,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Тажибекова Зубира Сапаралықызы, «Айсәуле» бөбекжайының шаруашылық меңгерушісі, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Ошаева Турсынхан Алжанбекқызы, зейнеткер, Ауыл» Халықтық –демократиялық  патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№744   Жаңаұйым  сайлау   учаскесі

Орталығы – Жаңаұйым  жалпы  орта мектебі.

1. Толегенов Ильяс Мамырулы, Жаңаұйым жалпы орта мектебінің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Сейтов Нурлан Ниязбекович, «Акмаржан LTD» ЖШС жұмысшы, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Оразалиев Нуралы Толенбекович, Жаңаұйым жалпы орта мектебінің шаруашылық меңгерушісі,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Абилдаева Мулдир Танабаевна, жұмыссыз, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Ниязбек Айнұр Нұржанқызы, «Нұр-Гүл-Ай» бөбекжайының әдіскері, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия мүшесі. 

 

 №745   Бірінші Мамыр  сайлау   учаскесі

Орталығы – Бірінші Мамыр жалпы орта мектебі. 

1. Баймусаев Бекжан Шеримович, Бірінші Мамыр жалпы орта мектебінің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Шакуов Алтай Айтмурзаевич, Бірінші Мамыр жалпы орта мектебінің директорының орынбасары, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Сатыбалдиев Талғат Омиралиулы, Бірінші Мамыр жалпы орта мектебінің мұғалімі,   Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Серикбаев Мырзагали Усентайулы, Бірінші Мамыр жалпы орта мектебінің мұғалімі,  Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Ешенкулова Парида, Бірінші Мамыр ауылдық кітапхана қызметкері, Ауыл» Халықтық –демократиялық  патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

6. Кошкинбаев Уалихан Сапарбекулы, №2 Төлеби балалар үйінің еңбек нұсқаушысы, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағы  қоғамдық бірлестігінің  өкілі, комиссия мүшесі. 

7. Конысбекова Сымбат Садуакасовна, Бірінші Мамыр мәдениет үйінің әдіскері, Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия мүшесі. 

8. Тлеуов Серик Абдикеримович, «Ақбұлақ» өндірістік кооперативінің есепшісі, «SENIM» денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподақ одағы» Республикалық қоғамдық бірлестігінің Түркістан облыстық филиалының өкілі, комиссия мүшесі. 

9. Есиркепова Кулшакира Ильяскызы,  Бірінші Мамыр ауыл округі әкімі аппаратының хатшысы, Мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№746    Бейнеткеш  сайлау   учаскесі

Орталығы –  Ы.Алтынсарин атындағы  жалпы  орта мектебі.

1. Тургумбеков Уахит Ерментаевич,  Ы.Алтынсарин  атындағы жалпы орта мектебінің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Жорабаев Бегимжан , Кулажанулы, Ы.Алтынсарин  атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Аманбаев Сапаралы Ширинбекович, жалдамалы жұмысшы, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Раймкулов Самат Калабекулы, жеке кәсіпкер, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Турашева Сулухан Кемелбекқызы, жеке кәсіпкер, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№747  Жаңажол  сайлау   учаскесі

Орталығы –  Жаңажол жалпы орта мектебі.

1.  Бегасилов Бахыт Досханович,  Жаңажол жалпы орта мектебінің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2.  Өтенбаев Ниязбек Туранбайулы, зейнеткер,  «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Сарсенбаев Нурбол Мырзақасымулы, Жаңажол жалпы орта мектеп директорының орынбасары, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Искаков Ертаргын Қалдарбекұлы, жеке кәсіпкер, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Каратаев Қалымбек Қарабекұлы, жеке кәсіпкер,  «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

6. Көмекбаев Туймебай Комекбаевич,  «Бадам» өндірістік кооперативінің төрағасы, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағы  қоғамдық бірлестігінің  өкілі, комиссия мүшесі. 

7.  Анарбаев Усен, жеке кәсіпкер, Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№748    Ынтымақ   сайлау   учаскесі

Орталығы –  Ынтымақ  жалпы орта мектебі.

1. Кадырбаев Есенгали Мергенбайулы,  Ынтымақ  жалпы орта мектебінің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Салыбеков  Мейрам Алшынбекулы, Ынтымақ  жалпы орта мектебінің мұғалімі,  Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Медытбеков Жексенбек Нурматович,  Бірінші Мамыр  жалпы орта мектебінің мұғалімі,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Бектурганова Рауза Советхановна, Ынтымақ ауылының кітапханасы, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Бахчачиев Зикурулла Зейналиевич, «Ақбұлақ»  өндірістік кооперативінің  инженері, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

 

 №749  Алғабас  сайлау   учаскесі

Орталығы –  Алғабас  жалпы орта мектебі.

1. Удербаев Абдимажит,  Алғабас  жалпы орта мектеп директорының орынбасары,  «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Сауранбаев Кобланды Оразбаевич,  агроном,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Тургынбаев Нуржан Кадырбайулы,  Алғабас  жалпы орта мектебінің мұғалімі,  Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия хатшысы.

4. Нарбаев Қазбек Абусеилович, жұмыссыз, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Тузелбаев Нурлыбек Канатович,  Алғабас ФАП-ның меңгерушісі, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

 

 №750  Зағамбар  сайлау   учаскесі

Орталығы – Әл-Фараби жалпы орта мектебі. 

1. Суттибаев Егизбай,  Әл-Фариби  атындағы жалпы орта мектеп директорының орынбасары,  «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2.  Суттибаев Марат, Әл-Фариби  атындағы жалпы орта мектебінің директоры,  «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Кадирбаев Алишер, зейнеткер, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Тойчиев Вахобжан Тахирулы, Әл-Фариби  атындағы жалпы орта мектеп директорының орынбасары,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Нурхамитов Рысбай Санакулы,  «Алишер Навой 2002»  ЖШС есепшісі, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

6. Саурбаев Нурлан Киябекович,  зейнеткер, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағы  қоғамдық бірлестігінің  өкілі, комиссия мүшесі. 

7. Утебаева Айсулу Абдуалиевна,  Әл-Фариби  атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия мүшесі.

8. Орманов Миразбек Абдазұлы, зейнеткер, «SENIM» денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподақ одағы» Республикалық қоғамдық бірлестігінің Түркістан облыстық филиалының өкілі, комиссия мүшесі. 

9. Нурунбеков Дилшат Наматович,  Алишер Навой 2002 ЖШС агрономы, Мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№751   Тағайна сайлау   учаскесі

Орталығы – Тағайна  жалпы орта мектебі. 

1. Кадиров Османали,  Тағайна жалпы орта мектебінің директоры, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Мадалиев Хамидолла, Тағайна жалпы орта мектеп директорының орынбасары, Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Жуманов Абдихан, Куандыкулы, Тағайна жалпы орта мектебінің әлеуметтік педагогы, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Хиямов Адилжан Октамжанұлы, Тағайна  дәрігерлік амбулаториясының   фельдшері, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Османов Улугбек Надирулы,  Бірінші Мамыр ауыл округінің мал дәрігері, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

6.  Ташметов Рпатило Ирискулович, кәсіпкер, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағы  қоғамдық бірлестігінің  өкілі, комиссия мүшесі. 

7. Абдурахманов Адихам, зейнеткер, Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия мүшесі. 

 

 №752   Бірінші Мамыр Мәдениет үйі сайлау   учаскесі

Орталығы –  Бірінші Мамыр ауылдық клубы. 

1.  Мұздыбаев Қазбек Оразбайұлы, «Ақбұлақ» өндірістік кооперативінің  бас есепшісі, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Шатырбеков  Сәкен  Әлкебайұлы,  №2 балалар үйі директорының орынбасары,  «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3.Махатай Гаућар Олжабекқызы, Әдіскер, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Шораева Бақтыкуль Шалхарқызы, Бірінші Мамыр ауылдық округі әкімі аппаратының операторы, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Мауленов Самат Куракбайулы, Бірінші Мамыр  жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

6. Кендірбаев Асылзат Сайыпназарович,  Бірінші  Мамыр ауылдық  мәдениет үйінің директоры,  Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағының өкілі, комиссия мүшесі. 

7. Шалгинбаева Ажар Мухтаровна, «Айсұлтан» балабақшасының психолгі, «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№753   Сарқырама  сайлау   учаскесі

Орталығы –  Сарқырама ауылдық клубы.

1. Стамкулов Серик Абдиртайулы, Мадени жалпы орта мектебінің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Есенгельдиева Рахия Абишевна, Сарқырама жалпы орта мектеп директорының орынбасары, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Тоичибекова Кыздыгой Рысбековна, Сарқырама ауылдық кітапханасының кітапханашысы, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Исаев Өнербек Кыранович,  «Атамекен корпорациясы» ЖШС агрономы, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Данаев Даулет Мұратұлы, Сарқырама жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№754    Мәдени  сайлау   учаскесі

Орталығы –  Мәдени ауылдық клубы.

1. Абдраймов Талғат Абжапбарулы, Мәдени жалпы орта мектеп директорының орынбасары, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Есболов Бахыткали Отарбайулы, Мәдени ауылдық клубының меңгерушісі, Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Байдуанов Абдихан Рыстанулы, Мәдени жалпы орта мектебінің мұғалімі,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Бастыкова Улжан Найзабайкызы, Мәдени  дәрігерлік амбулаториясының еден жуушы, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Стамкулова Элмира Онгарбайкызы, Мәдени ауылдық кітапханасының кітапханашысы, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№755   Зертас  сайлау   учаскесі

Орталығы – Зертас ауылдық клубы

1. Қаратаев Қайрат Курбаналиевич, Қ.Мамытов атындағы орта мектептің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Бекберген Аязбай Шингисбаевич, Қ.Мамытов атындағы  орта мектептің мұғалімі,  Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Медеуов Сапарғали Тулендиулы, Қ.Мамытов атындағы орта мектептің мұғалімі,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Ахметов Бауыржан Сайбекович, Қ.Мамытов атындағы  орта мектетің мұғалімі,  Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Сарбасов Тансықбай, зейнеткер, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

6. Имантаев Нуралы Араппайұлы,  шаруа қожалығының мүшесі, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағының өкілі, комиссия мүшесі. 

7. Байшов Ернар Әбдімаликұлы, «Зертас» мәдениет үйінің қарауылы, «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия мүшесі. 

8. Тұрсынбаев Оразбай Калменұлы, шаруа қожалығының мүшесі, «SENIM» денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподақ одағы» Республикалық қоғамдық бірлестігінің Түркістан облыстық филиалының өкілі, комиссия мүшесі. 

9. Абылова Айсулу Ибраиловна, «Аяулым» балабақшасының медбикесі, Мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№756    Шомшақты сайлау   учаскесі

Орталығы –  Шомшақты жалпы орта мектебі.

1. Спатаев Кенжебек Омирбайулы, Шомшақты  орта мектебінің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Салхожаев Асилхан, Шомшақты  орта мектебінің мұғалімі, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Оспанов Увалихан Оскенулы, шаруа қожалығының мүшесі, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Еркеев Акболат Оралбайулы, шаруа қожалығының мүшесі, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Омарханов Сатыбалды, зейнеткер, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№757    Ұйымшыл сайлау   учаскесі

Орталығы –  Ұйымшыл орта мектебі.

1. Байдыбеков Уалихан Орисбайулы, Ұйымшыл орта мектебінің директоры, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Турмаханов Амирсейт Сматуллаулы, жұмыссыз, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Дарибаев Гани Егентайулы, Ұйымшыл орта мектебінің мұғалімі, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Коспармаков Сералы Турдалыулы, «Газ пром нефть» операторы, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Жунисова Гулмира Тургынбеккызы, Үй шаруасында, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№758    Қазығұрт сайлау   учаскесі

Орталығы –  Қазығұрт жалпы орта мектебі.

1. Ибраев Сейлхан Абсеметович, Абай ауылдық клубының меңгерушісі, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Каипбеков Багдат Абиханулы, Қазығұрт жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Серимова Анаркул, Қазығұрт жалпы орта мектебінің іс жүргізушісі, Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия хатшысы.

4. Кемеров Берікбай, жұмыссыз, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Сыдыкова Меруерт, Абай ауылдық кітапханасының кітапханашысы, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№759    Әңгірата сайлау   учаскесі

Орталығы –  Әңгірата жалпы орта  мектебі.

1. Молдияров Құрманғазы Қыстаубайұлы, Әңгірата жалпы орта мектебінің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Даурбаев Келесбай Каражанулы, Абай орта мектебінің шаруашылық меңгерушісі,  Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Қуанышбаев Қайрат, Әңгірата жалпы орта мектебінің әлеуметтік педагогы,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Кулманов Нурмаханбет Жетписулы, Ақсұңқар күзет бөлімінің күзетшісі, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Тулеметов Нуржан Умырзакулы, жеке кәсіпкер, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№760    Ақбастау  сайлау   учаскесі

Орталығы –  Ақбастау жалпы орта мектебі.

1. Рсымбетов Калыбек Дауенулы, Ақбастау жалпы орта мектебінің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Бекботаев Балабек Маткеримулы, зейнеткер, Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Рыскельдиев Айтуар Есимханулы,  Ақбастау жалпы орта мектебінің мұғалімі,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі комиссия хатшысы.

4. Исахов Нурхан Уалиханович, «Төлеби проект-жер кадастры» ЖШС директоры, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Кенжебеков Орынбасар Алимбекулы, Жұмыссыз, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№761    Қаратөбе сайлау   учаскесі

Орталығы –  Қаратөбе негізгі орта мектебі

1. Алсеитов Асхат Набиулы, Қаратөбе негізгі орта мектебінің директоры, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Курманбаев Ерлан Смайлулы,  жеке кәсіпкер, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Рахманов  Бакыт Бекенбаевич, Қаратөбе негізгі орта мектеп директорының орынбасары, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Ниязов Алимхан Ускенулы, жеке кәсіпкер, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Маханова Сандугаш Сейткулкызы, үй шаруасында, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№762    Қарақия  сайлау   учаскесі

Орталығы –  Қарақия бастауыш мектебі.

1. Абиев Аскар Ермекбайулы, Ветеринария қызметі мекемесінің мал дәрігері, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Айтбаева Гулжан Турсыновна, Л.Тәжібаев атындағы бастауыш метептің мұғалімі, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Урпекова Гульвира Усенбаевна, Л.Тәжібаев атындағы бастауыш метебінің мұғалімі, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Мареева Лаззат Тагайбековна, Қарақия медпунктінің фельдшері, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Қаңлыбаев Омирзак Нысантайулы,  жеке кәсіпкер, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№763   Киелітас сайлау   учаскесі

Орталығы –  М.Әуезов жалпы орта мектебі. 

1. Бегимхан Олжас Тузелулы, М.Әуезов атындағы жалпы орта мектеп директорының орынбасары, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Садықбеков Жанболат Сабырулы, «Ленгер су» МК бақылаушысы, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Исмаилов Галымжан Даниялулы, М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Туреханов Жанболат Ахылбекулы, Достық жедел жәрдем бөлімінің фельдшері, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Нишанов Кайрат Кулажанулы, жұмыссыз, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

6. Айтмурзаев Бахтияр Ерманович, М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағының өкілі, комиссия мүшесі. 

7. Дурсунов Асанбек, «Адема» балабақшасының қарауылы, «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№764   Достық сайлау   учаскесі

Орталығы –  №16 Ш.Уалиханов ат. жалпы орта мектебі

1. Амалбаев Нормен Исаханович, №16  Ш.Уәлиханов  атындағы жалпы орта мектептің директоры, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Абдурахманов Касымбек Жумабекулы, №16  Ш.Уәлиханов  атындағы жалпы орта мектептің мұғалімі, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Тойчиева Зумрат Абдалиқызы, №16  Ш.Уәлиханов  атындағы жалпы орта мектептің мұғалімі, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Дуйсебаева Сауле Усеновна, №17 бастауыш мектебінің шаруашылық меңгерушісі, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Акаева Гульжан Анриқызы, Достық  дәрігерлік емханасының медбикесі,  «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

6. Омарова Айгуль Абдыхановна,  «Ару Әсем» балабақшасының медбикесі,  Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағының өкілі, комиссия мүшесі. 

7. Шегебаева Гульназ Абзалбеккызы, «Рауан» балабақшасының психологы, «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№765    Ақайдар  сайлау   учаскесі

Орталығы –  Ақайдар жалпы орта мектебі.

1. Қарабаев Марат Жансеитулы, Ақайдар  жалпы орта мектебінің директоры, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Сансызбаев Жанибек Ербосинулы, жұмыссыз, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Байконысова Эльмира Бауыржановна, Ақайдар  жалпы орта мектебінің мұғалімі, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Исманова Эльмира Сайлаубайкызы, «Ханбүбі ана» бөбекжай балабақшасының тәрбиешісі, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Қалмурзаев Женис Орынбасарулы, Достық  дәрігерлік емханасының қарауылы,  «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№766  Сұлтан Рабат сайлау  учаскесі

Орталығы –  Сұлтан Рабат жалпы орта мектебі

1. Хасанов Шухрат Октябрьулы, Сұлтанрабат  жалпы орта мектебінің директоры, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Бердибаева Рано Толешовна, Сұлтанрабат  жалпы орта мектебінің мұғалімі,  «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Шатаева Багила Лесбекқызы, Сұлтанрабат  жалпы орта мектебінің мұғалімі,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Темиров Бунёд Юсупбекович, Кафе «Вацлав» кәуапшы, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Умурзаков Ассамеддин Нуриддинович, «Металлист» ЖШС слесарь, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

6. Темирова Айбуви Қасымқызы, зейнеткер, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағының өкілі, комиссия мүшесі. 

7. Хашимов Озадбек Бахтиярович, жұмыссыз, «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№767  Қаражол сайлау  учаскесі

Орталығы –  Төлеби су шаруашылығы МКК

1. Тойчиева Курбанбуби Курбаналиевна, Сұлтанрабат  жалпы орта мектебінің мұғалімі,  «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Кудашев Нурмаханмат Розиметович, Сұлтанрабат дәрігерлік амбулаториясының меңгерушісі, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Абдрахманова Суран Адихамқызы,  Сұлтанрабат  жалпы орта мектебінің мұғалімі, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Утебаева Гулжан Борибековна, «Рауан» балабақшасының шаруашылық меңгерушісі,  Қазақстанның  «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Абдувалиев Хусан Абдувахидович, Сұлтанрабат  жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

6. Бердибаев Икрам Рахымбаевич, аудандық мәдениет үйі ансамблінің жетекшісі, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағының өкілі, комиссия мүшесі. 

7. Салыбеков Газывай Сыпашович, жеке кәсіпкер, «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия мүшесі. 

8. Исманов Алимжан Исламович, дәнекерлеуші, «SENIM» денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподақ одағы» Республикалық қоғамдық бірлестігінің Түркістан облыстық филиалының өкілі, комиссия мүшесі. 

9. Сапаров Алимбай Абдибайулы, «Төлеби су шаруашылығы» МКК су технигі, Мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№768  Жыланбұзған сайлау  учаскесі

Орталығы –  Жыланбұзған жалпы орта мектебі

1. Кочкарова  Матлуба Иристаевна, Жыланбұзған жалпы орта мектебінің директоры, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Юнусов Сахибжан Муратжанович, жеке кәсіпкер, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Ашрапова Зухра Жаналиевна, Жыланбұзған жалпы орта мектеп директорының орынбасары, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Шадыбеков Сарвар Айбекович, Шымкент арматур зауытының қарауылы,  Қазақстанның  «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Хайтметов Фаррух Кохромонович, жеке кәсіпкер, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№769  Қазақстан сайлау  учаскесі

Орталығы –  Қазақстан жалпы орта мектебі

1. Амирханов Шыныкул, Қазақстан  жалпы орта мектебінің директоры, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Ештаева  Динара Зулппаралықызы, «Гүлдер» бөбекжайының меңгерушісі, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Нарманов Умирбай-Мухиддин Мырзалыұлы, Қазақстан  жалпы орта мектебінің Педагог-психологі, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Онербаев Канат Алтайулы, Төлеби аудандық ауруханасының әлеуметтік қызметкері, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Есимбекова Алия Жаксылыққызы, Төлеби жалпы орта мектебінің әлеуметтік педагогы, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

6. Сагынбеков Турлыбек Бухарбекулы, жеке кәсіпкер, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағының өкілі, комиссия мүшесі. 

7. Амангельдиев Самат Жайлауович, Қазақстан  жалпы орта мектебінің педагог ұйымдастырушы, «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№770  Мәдениет үйі сайлау  учаскесі

Орталығы –  Көксәйек мәдениет үйі

1. Адылбеков Ерлан Қуандықұлы, Төлеби жалпы орта мектебінің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Кемелов Оразхали Султанкулулы, Төлеби жалпы орта мектеп директорының орынбасары, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Сенкибаева Динара Омирбеккызы, Төлеби жалпы орта мектебінің мұғалімі,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Жакипова Улдаржан Амиркызы, Қазақстан  жалпы орта мектебінің медбикесі,  Қазақстанның  «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Асемова Назгул Толбасыкызы, Балаби бөбекжайының медбикесі, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

6. Айтымбетов Сапаргали Кудайбергенович, Көксәйек негізгі орта мектебінің мұғалімі, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағының өкілі, комиссия мүшесі. 

7. Нұрмаханбетов Олжас Айтмаханбетұлы, Көксәйек негізгі орта мектебінің мұғалімі, «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№771  Көксәйек бастауыш мектебі сайлау  учаскесі

Орталығы –  Көксәйек бастауыш мектебі

1. Серсаулетов Жексенбек Бакдаулетович, Оңтүстік Қазақстан көпсалалы техникалық колледжінің  кітапхана меңгерушісі, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Маймаков Анартай Турсунович, жеке кәсіпкер, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Мансуров  Кумисхан, зейнеткер, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Чубаева Гулсара Кыдыркызы, №3 арнаулы қызметтер көрсету орталығының медбикесі,  Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Қалсейтов  Жұлдызбек Ибрайұлы, Оңтүстік Қазақстан көпсалалы техникалық колледжінің көркемдік жетекшісі, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

6. Торалиев Гавахарбек, зейнеткер, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағының өкілі, комиссия мүшесі. 

7. Рустемов Қуаныш Абдиразақұлы, Оңтүстік Қазақстан көпсалалы техникалық колледжінің жастар ісі жөніндегі жетекшісі, «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№772  №9 колледж сайлау  учаскесі

Орталығы –  №9 колледж

1. Раймқұлов Өмірзақ Әлімқұлұлы,  Шымкент қалалық  №124 мектеп директордың орынбасары,  «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Айтмурзаев Талғат Диханбайулы, Көксәйек Қазпошта бөлімшесінің меңгерушісі, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Қабылбеков Рахымбай Сарыбайұлы, Оңтүстік Қазақстан көпсалалы техникалық колледжінің  шаруашылық меңгерушісі, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Серсаулетов  Сарсенбек Бахдаулетулы,  жеке кәсіпкер,  Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Алтаева Райса Ермекбайқызы, Төлеби аудандық ауруханасының медбикесі, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

6. Қожамсүгіров Пернебай Жақыпұлы, Төлеби аудандық спорт мектебіның жаттықтырушысы, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағының өкілі, комиссия мүшесі. 

7. Темірбекова Маржан Асқарқызы, Оңтүстік Қазақстан көпсалалы техникалық колледжінің психологі, «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№773  Жеңіс сайлау  учаскесі

Орталығы –  Жеңіс мәдениет үйі

1. Дуйсенбиев Адилбек, Жеңіс жалпы орта мектебінің директоры, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Үсенбеков Қабылхан Үсенбекұлы, зейнеткер, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Абдухаликова Тахмина Ахмеджановна, Жеңіс жалпы орта мектебінің мұғалімі, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Утебаева Дариха Батырхановна, Жеңіс ауылдық кітапханасының кітапханашысы,  Қазақстанның  «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Агибаев Айшуак Иманшамилович, Жеңіс жалпы орта мектебінің мұғалімі,  «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

6. Омаров Сабыржан Анарбекович, Жеңіс жалпы орта мектебінің мұғалімі, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағының өкілі, комиссия мүшесі. 

7. Қарабалаев  Бақтияр Пернесейтұлы, М.Х.Дулати атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия мүшесі. 

8. Айтмурзаева Кулжамила Оразкызы, Қазақстан жалпы орта мектебінің іс жүргізушісі, «SENIM» денсаулық сақтау жүйесі жұмыскерлерінің салалық кәсіподақ одағы» Республикалық қоғамдық бірлестігінің Түркістан облыстық филиалының өкілі, комиссия мүшесі. 

9. Ахметова Толганай Сейтбековна, Ақбөпе бөбекжайының тәрбиешісі, Мемлекеттік мекемелері, банк және қоғамдық қызмет көрсету қызметкерлерінің жергілікті кәсіподағы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№774  Алтынбастау сайлау  учаскесі

Орталығы –  Алтынбастау негізгі  орта мектебі

1. Аширбаев Ербол Мауленович,  Алтынбастау негізгі орта мектебінің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Абдықалық Самат Абдымүтәліұлы, Алтынбастау негізгі орта мектебінің мұғалімі, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Жумабекова Нуржамал Аубакировна,  үй шаруасында, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Султанов Бахтияр, жеке кәсіпкер, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Сахова  Сулухан Жұмабекқызы,  Алтынбастау ФАП меңгерушісі, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№775  Аудандық  аурухана сайлау  учаскесі

Орталығы –  Аудандық аурухана

1. Алипбаев Муктар Сейдалыулы, Қазақстан жалпы орта мектеп директорының орынбасары, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Керимов Меирбек, зейнеткер, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Пірімбеков Үсіпхан Пірімбекұлы, Көксәйек бастауыш мектебінің шаруашылық меңгерушісі, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Кожамсугиров Мухамедали Амзебекулы, жеке кәсіпкер,  Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Тулеметова Мукарам,  Көксәйек сорт сынау учаскесінің жұмысшысы, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№776  Төңкеріс сайлау  учаскесі

Орталығы Төңкеріс бастауыш мектебі

1. Сахов Мырзатай Умирбайулы, кәсіпкер, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Узбеков Алмас Сугралыулы, Төңкеріс бастауыш мектебінің мұғалімі, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Кумисбеков Сыпабек, зейнеткер, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Курманалиев Иманалы Ясидинович, Төңкеріс бастауыш мектебінің қарауылы,  Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Жакыпов НурмаханОмаралыулы,  жұмыссыз,  «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№777  Балдыберек сайлау  учаскесі

Орталығы –  Балдыберек жалпы орта мектебі

1. Табилдиев Елшибек Окимбекулы, Қаратөбе  жалпы орта мектебінің директоры,   «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Борикбаев Серик Калдарбекулы, кәсіпкер, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Жанысбаева Айжан Кошкинбайкызы, Балдыберек  жалпы орта мектебінің мұғалімі,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Алагозов Есенгали Канжигитулы, кәсіпкер, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Турдалиев Кайрат Насирулы, жұмыссыз, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№778  Қаратөбе сайлау  учаскесі

Орталығы –  Қаратөбе жалпы орта мектебі

1. Жунисов Муратбек Ниятулы, Балдыберек жалпы орта мектебінің директоры,   «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Торпаков Есимбек Кыдырбайулы, «Байназар» шаруа қожалығының төрағасы,  Қазақстанның  «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Онгарбаева Айнур Толегенкызы, Қаратөбе  жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия хатшысы.

4. Калменов Байзак Куралбаевич, зейнеткер, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Боранбаев Мырзасейт Кенжесейтович, Қаратөбе жалпы орта мектеп директорының орынбасары, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

6. Сариев Байтас Данайулы, жұмыссыз, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағының өкілі, комиссия мүшесі. 

7. Балтабаев Аскынбек  Бекжигитулы, «Қайрат» шаруа қожалығының төрағасы, «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№779  Қостөбе сайлау  учаскесі

Орталығы –  Қостөбе жалпы орта мектебі

1. Ескараев Нуртай Капашулы, Қостөбе жалпы орта мектебінің директоры, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Бейсеев Калымет Баймаханулы, Қостөбе жалпы орта мектебінің мұғалімі,  «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Ескараев Керимжан Рахмитоллаулы, Қостөбе клубының меңгерушісі,  Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Жүнисбеков Берик Абдыкадирулы, Қостөбе клубының әдіскері, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Елубаев Аманжол Жузгенбайулы, «Ынтымақ»  өндірістік кооперативінің  төрағасы, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№780  Майбұлақ сайлау  учаскесі

Орталығы –  Майбұлақ  жалпы орта мектебі

1. Абетаев Жолшыбек Темирханулы,  Қаратөбе  ауыл округінің  Ветеринар бекетінің ветбокс меңгерушісі,  «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Коразбеков Торехан Ережепулы, Майбұлақ жалпы орта мектебінің мұғалімі, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Ашакулов Ергали Пернебекович, Майбұлақ жалпы орта мектебінің мұғалімі, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Пиялиев Сабитбек Омашулы, «Омаш»  шаруа қожалығының төрағасы, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Оспанов Бекболат Оналбекулы, «Нұр ата»  өндірістік кооперативінің төрағасы, Қазақстанның  «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№781  Кеңесарық сайлау  учаскесі

Орталығы –  Б.Биболатұлы жалпы орта мектебі

1. Жунисбеков Нуралы Жаксылыкулы, Б.Биболат атындағы жалпы орта мектептің директоры, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Абжалов Балтабай, зейнеткер, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Камбаров Саткул Садырбаевич, Б.Биболат атындағы жалпы орта мектебінің мұғалімі,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Жанатаева Айгул Нурмаханбетовна, жұмыссыз, Қазақстанның  «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Бекова Анаркуль Тулешкызы,  жұмыссыз, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№782  Жоғарғы Қасқасу сайлау  учаскесі

Орталығы –  Қасқасу жалпы орта мектебі

1. Ауезбаев Кенжехан Анарулы, Қасқасу шағын жинақты жалпы орта мектебінің директоры, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Бейсенбаев Боранбай Сметулы, зейнеткер, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Есмурзаев Бауыржан Куанышбайулы, Қасқасу шағын жинақты жалпы орта мектебінің оқу ісінің меңгерушісі, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Тасболатова Жумакул Рыскелдиевна, жеке кәсіпкер, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Жолшиев Зулпухар Орманбайулы, зейнеткер,  Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№783  Қасқасу мәдениет үйі сайлау  учаскесі

Орталығы –  Қасқасу мәдениет үйі

1. Ермаханбетов Мейржан Сейфуллаевич, Қасқасу мәдениет үйінің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Абдраймов Алиаскар Тогайулы, Б.Түлкиев атындағы жалпы орта мектеп директордың шаруашылық жөніндегі орынбасары, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Сарсебеков Бауржан Чикентбайулы, Көксәйек арнайы негізгі орта мектебінің мұғалімі, «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Түркістан облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия хатшысы.

4. Нусерова Алиман Койшыманкызы, Б.Түлкиев атындағы жалпы орта мектептің мұғалімі, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Утебекова Парида Гаппаркызы, Қасқасу әкімшілігінің хатшысы,  Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

6. Мырзаева Гульмира Баймаханкызы, Қасқасу мәдениет үйінің шаруашылық меңгерушісі, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

7. Ельчибаев Сакен Полатулы, Қасқасу әкімшілігінің күзетшісі, Қазақстан Республикасының жергілікті соғыс және ауғаныстан ардагерлері одағының өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№784  Керегетас сайлау  учаскесі

Орталығы –  Керегетас жалпы орта мектебі

1. Сыдыков Калыбек Турысбекулы, Керегетас шағын жинақты орта мектеп директорының орынбасары, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Сапарбеков Мухеммедкали Балтабайулы, жеке кәсіпкер, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Турдыбеков Абай Нуралыулы, Керегетас шағын жинақты орта мектебінің мұғалімі,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Бейсеева Айжаркын Бескемпировна, зейнеткер, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Джаппасбаева Калдыгул  Абдибаликызы, зейнеткер, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№785  Диханкөл сайлау  учаскесі

Орталығы –  Диханкөл жалпы орта мектебі

1. Оналбаев Есенбек Молдатайулы, Диханкөл жалпы орта мектеп директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Сейтов Данияр Молдакасымулы,  ауылдық «Казпочтаның» меңгерушісі, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Тлепбаев Нурболат Абилкасымулы, Диханкөл  жалпы орта мектебінің мұғалімі,  «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия хатшысы.

4. Жайлаубаев Мырзабек Нуржанулы, жеке кәсіпкер,  Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Омарова Айгүл Балабекқызы, аудандық ауруханасының медбикесі, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№786  Ұзынарық сайлау  учаскесі

Орталығы –  Қ.Байболов жалпы орта мектебі

1. Амантаев Рүстем Нурлыбекович, Қ.Байболов атындағы жалпы орта мектептің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Мыңбаев Қонай Сайдуллаұлы, аудандық спорт мектебінің жаттықтырушысы,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3.Абдеева Халида Сейдахамқызы, Қ.Байболов атындағы жалпы орта мектептің хатшысы,  «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия хатшысы.

4. Қылышбай Мадияр Абусалиұлы,  жеке шаруа, Қазақстанның  «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Султанбеков Алмас Омарханулы, «Береке» бөбекжайының әдіскер-психологі,  «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№787  Алшалы сайлау  учаскесі

Орталығы –  А.Молдағулова негізгі орта мектебі

1. Қайыпбекова Патшайым Абдрашқызы, Ә.Молдағұлова атындағы  негізгі орта мектеп директордың орынбасары, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Тасжан Ақбаян Алижанқызы, Ә.Молдағұлова атындағы  негізгі орта мектептің іс жүргізушісі, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Кенжебаев Есімбай Қасымбайұлы, зейнеткер, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Кушкалиев Абзал Елемесович, жұмыссыз,  Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Нарманов Джалгазбек Бейсенулы, зейнеткер, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№788  Жамбыл сайлау  учаскесі

Орталығы –  Жамбыл ауылдық клубы

1. Бахадуров Серік Бахадурұлы,  Майбұлақ  жалпы орта мектебінің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Жалбиев Нұрғали Ментайулы,  Жамбыл ауылдық клубының әдіскері, «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Аширбеков Кали Сейфуллаулы,  Майбұлақ  жалпы орта мектебінің мұғалімі,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Умирзақова Шырбан Нурбеккызы, Жамбыл ауылдық кітапханасының кітапханашысы, Қазақстанның  «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Смайылов Досымхан Оспантайулы, Төлеби аудандық спорт мектебінің жаттықтырушысы, «Ауыл» Халықтық–демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№789  Ханарық сайлау  учаскесі

Орталығы –  Ханарық  жалпы орта мектебі

1. Корганбаев Юсупжан Орманович, Ханарық  жалпы орта мектебінің директоры, «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Усманов Шохрух Алишерович, Ханарық ауылдық клубының меңгерушісі,  «Бірлік»  Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Ергешов Закир Сабырович, Ханарық ФАП-ның фельдшері, Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Хайтметова Клара Юлдашевна, жұмыссыз,  Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Домбаков Октамжан Анарметович, Ханарық  жалпы орта мектебінің мұғалімі,  «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№790  Оңтүстік  сайлау  учаскесі

Орталығы –  Оңтүстік бастауыш мектебі

1. Оралбаев Баймахан Бейсенулы, «Бірлік»  өндірістік  кооперативінің бригадирі,  «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Испаналиев Минтай,  зейнеткер,  «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Умутбаев Канат Атретулы,  «Бірлік»  ЖШС  жұмысшы,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Байжанов Оразхан Кутунович, Т.Тоғысбаев атындағы жалпы орта мектептің мұғалімі, Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Жанабаев Айдар Есенулы, «Бірлік» өндірістік кооперативінің жүргізушісі, «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

 

№791  Тасарық сайлау  учаскесі

Орталығы –  Т.Тоғысбаев жалпы орта мектебі

1. Мушатов Нурмахан Копжасарович,  Т.Тоғысбаев атындағы жалпы орта мектептің директоры,  «Нұр Отан» партиясының өкілі, комиссия төрағасы.

2. Тастанов Айдар Муталиулы,  жеке кәсіпкер,  «Бірлік» Саяси партиясы» қоғамдық бірлестігінің өкілі, комиссия төрағасының орынбасары.

3. Касимов Абзалбек Туреханулы,  Т.Тоғысбаев атындағы жалпы орта мектептің мұғалімі,  Қазақстанның Коммунистік Халық партиясының өкілі, комиссия хатшысы.

4. Шайнеков Абдинур Абдалиулы, «Бірлік»  өндірістік кооперативінің төрағасы,  Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық» партиясының өкілі, комиссия мүшесі. 

5. Кипшахов Абдиманап Кулыбекулы, Оңтүстік бастауыш мектебінің электригі,  «Ауыл» Халықтық –демократиялық патриоттық партиясының өкілі, комиссия мүшесі

 

Аудандық мәслихаттың

хатшысы                                                                                                  Н.Қойбағаров